Naujienos

Pamokos ne mokykloje – motyvuoja!

Paskelbta: Penktadienis, 02 birželio 2017

Pamokos ne mokykloje – motyvuoja! Amerikos skaitykloje šių metų gegužės 23 d. vyko netradicinė anglų kalbos pamoka Šiaulių rajono Voveriškių mokyklos penktos klasės mokiniams. Mokiniai ne tik susipažino su Amerikos skaityklos kolekcija ir galimybėmis ją pritaikyti lavinant anglų kalbos įgūdžius, peržiūrėjo animacinio pobūdžio filmuką apie Jungtines Amerikos Valstijas, atliko praktines komandines užduotis, bet ir rado laiko pažaisti lavinamuosius anglų kalbos žaidimus. Iš mokinių atsiliepimų matyti, jog visi užsiėmimai patiko: ,,Mokytoja, kada vėl čia atvažiuosime?‘‘. Būtinai pakartosime!

Foto                                       Užsienio (anglų) kalbos mokytoja Audronė Gauronskienė

2011 Pamokos ne mokykloje – motyvuoja! . Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.
Powered by Joomla 1.7 Templates