Naujienos

Šventė „Vaikystės spindulėlis“

Paskelbta: Penktadienis, 02 birželio 2017

Gegužės 18-osios vakarą į tradicinę „Vaikystės spindulėlio“ šventę susirinko priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai, 1–4 klasių mokiniai bei juos atlydėję tėveliai ir kiti artimieji. Vaikai parodė nuotaikingą programėlę iš dainelių ir šokių. Renginį vedė šeštokės Aneta Vireikytė ir Brigita Popovaitė.

Atsisveikinimo su vaikyste, su pradinio ugdymo pakopa žodį tarė ketvirtokai ir jų mokytoja V. Bačianskienė. Spektakliuką „Kotrynos batukai“ parodė dramos studijos „Improvizacija“ nariai, vadovaujami mokytojos J. Termenienės.

Nuoširdžiai ačiū Tėveliams už tai, kad surado laiko atvykti ir pasidalinti džiugia nuotaika.

Visi renginio svečiai galėjo susipažinti su PUG vaikų ir pirmos klasės mokinių kūrybinių darbų paroda „Užaugom dideli...“.

Foto                                         Pradinių klasių mokytoja Jolanta Mituzienė

2011 Šventė „Vaikystės spindulėlis“. Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.
Powered by Joomla 1.7 Templates