Naujienos

Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai, mokyklos bičiuliai,

Paskelbta: Pirmadienis, 21 rugpjūčio 2017

Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai, mokyklos bičiuliai,

Prabėgo 2016–2017 mokslo metai. Kokie jie buvo Voveriškių mokyklai? Mokinių nuomone, gražūs, įdomūs, spalvingi; mokytojų nuomone, darbingi, turtingi, kupini naujų iššūkių...

Rugsėjo pirmąją ne tik mokiniai, bet ir dalis mokytojų rinkomės pasipuošę naujomis mokyklinėmis uniformomis.

Didžiuojamės, jog 2016 m. rudenį Voveriškių mokykla priimta į „Sąžiningumo mokyklų“ tinklą.

 Prieš Naujuosius metus organizavome konkursą „Džiugiausia 2016 metų naujiena“. Trečią vietą užėmė biliardo-pulo stalo atsiradimas mokykloje. Antroji vieta – karate treniruotės 2-10 klasių mokiniams. Pati džiugiausia naujiena – atidaryta ikimokyklinio ugdymo (darželio) grupė mokyklos antrame korpuse 3-6 metų vaikučiams.

Aktyviai dalyvavome mokyklos, rajono, šalies įvairiuose renginiuose: olimpiadose, konkursuose, koncertuose. Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog daugybė pradinukų sėkmingai dalyvavo rajono, šalies ir tarptautiniuose piešinių konkursuose. 5 mokiniai tapo rajono olimpiadų prizininkais, varžybų nugalėtojais, 13 mokinių – respublikinių, tarptautinių konkursų laureatais.  Išrinktas 9-asis dr. V. Dargužo stipendijos laureatas – juo tapo septintokas Jonas Laurinavičius.

Antrų, ketvirtų, šeštų ir aštuntų klasių nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo testų rezultatai ir šiais mokslo metais maloniai nustebino – skaitymo, rašymo, teksto suvokimo, matematikos, gamtos ir socialinių dalykų žinios daugeliu atvejų lenkė šalies mokinių pasiekimų vidurkį. Nuoširdžiai džiaugiamės mūsų mokinių pergalėmis, mokytojų, tėvelių pagalba siekiant mokslo aukštumų.

Nuo 2016-09-01 pradinio ugdymo mokiniams, PUG grupės vaikams pradėjo veikti socialinės veiklos grupė, kurioje ugdytiniai atlieka namų darbus, dalyvauja įvairiose kūrybinėse veiklose, įgyja socialinių kompetencijų, užtikrinamas jų saugumas laukiant autobuso. 5–10 klasių mokiniams įkurtas „Konsultacijų bankas“. Mokytojai konsultuoja mokinius. Vyresniųjų klasių mokiniai savanoriai padeda bendraamžiams, jaunesnių klasių mokiniams.

Džiaugiamės, kad antros ir trečios klasių mokiniai kiekvieną savaitę mokėsi plaukti baseine „Delfinas“. Rezultatas – mokiniai geri plaukikai.

Ansamblis „Mažosios žvaigždutės“ (vadovė Inga Vireikienė) antrą kartą iš eilės „Rudens mozaikos“ konkurse dainavo laureatų koncerte. Jis užbaigė Šiaulių miesto šventę ,,Kelionių ir Saldumynų Kalėdos”, mokyklai atstovavo įvairiuose rajono ir respublikiniuose konkursuose.

Kiekvieną savaitę vienu metu mokykloje vykdavo klasės valandėlės, kartą per mėnesį, o kartais ir dažniau, rinkdavomės aptarti mokyklos aktualijų į mokyklos bendruomenės susirinkimus.

Vienas įsimintiniausių metų įvykių – susitikimas su garsia šalies poete Zita Gaižauskaite, kuri skatino pradinukus ir vyresniuosius susidraugauti su poezija.

Šiais mokslo metais mokykloje suorganizavome dvi reikšmingas, ypač gražias parodas: dailininko, dizainerio Petro Slonksnio fotografijų parodą „Tešviečia saulė Šiauliams“ ir dailininkės Vitos Žabarauskaitės darbų parodą „Teka teka mano dermės...“ Abiejų parodų atidarymus pagerbė garsūs menininkai, jie dovanojo savo kūrybos darbų mokyklai.

Džiugu, kad  mokytojai nuolat tobulino kvalifikaciją, organizavo olimpiadas, konkursus. Nuveikė daug puikių darbų! Mokytoja Gita Baltutienė tapo pratybų sąsiuvinio „Lietuvių kalbos mokomoji priemonė”, skirto 8 klasės mokiniams, bendraautore. Ji kartu su kolege Laima Jonaitiene ir mokyklos bendruomenės palaikymo komanda sudarė knygą apie Voveriškių kraštą „Praeitį mename – ateitį kuriame“.

Smagu, kad šiais mokslo metais ypatingą dėmesį skyrėme vadovėliams atnaujinti, tad mūsų mokiniai gali mokytis iš pačių geriausių J.

Laimėjome edukacijos projektą „Kino klubas“. Kartu su vietos bendruomene įgyvendinome keturis projektus.Įvyko mokyklos katilinės renovacija. Suremontavome, atnaujinome biblioteką, pavaduotojos ūkio reikalams, sekretorės kabinetus. Įrengėme pavaduotojos ugdymui kabinetą. Rėmėjų lėšomis pakeitėme mokytojų kambario baldus. Suremontavome 1 klasės, geografijos-biologijos kabinetus, pakeitėme baldus. Per mokslo metus į mokyklą atkeliavo keturi multimedijos projektoriai, projekte „Užauginkim Ronaldo Lietuvai“ laimėtas futbolo vartų komplektas.

Sulaukėme daug mokyklos bičiulių, kurie ne tik patarimais, bet ir finansiškai parėmė mokinių idėjas, be to, papuošė mokyklą, padarė ją patrauklesnę, jaukesnę.

Visiems Jums dėkoju už įdomius, prasmingus mokslo metus, už idėjas, kaip padaryti Mūsų mokyklą patrauklesnę, jaukesnę, už nuoširdžius darbus...

2017 rugsėjo 1-ąją duris atvers antra darželio grupė vaikučiams nuo 2 iki 3 metų! Rugsėjo 1-ąją mokinius veš naujas mokyklinis geltonas autobusiukas! Mokinius, jų tėvelius, mokytojus, mokyklos svečius pasitiks atnaujintos mokyklos erdvės!

Sveikų, saugių, turiningų 2017–2018 m. m.! 

Pagarbiai

direktorė Albina Gudaitienė 

2011 Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai, mokyklos bičiuliai,. Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.
Powered by Joomla 1.7 Templates