Skirkite paramą ! 

Mieli Voveriškių mokyklos bendruomenės nariai ir bičiuliai! 

Nuoširdžiai dėkojame, kad remiate mūsų mokyklą, skirdami 2 % savo pajamų mokesčio. Tik bendromis jėgomis mums pavyko atnaujinti priešmokyklinio ugdymo grupės, klasių, kabinetų baldus.

2016 m. mokyklos draugų dėka gavome 833 eurus paramos. Už dalį šių lėšų (338 eurus) įsigijome garso kolonėlę – muzikinį centrą įvairių renginių (švenčių, varžybų, diskotekų) įgarsinimui. Už šiuos pinigus planavome įsigyti elektrinį pianiną, tačiau gavome dovanų tikrą pianiną, jį atnaujinome, suderinome ir sutaupėme 700 eurų J. Likusius pinigus planuojame skirti kelių klasių remonto darbams vasaros pradžioje, naujos darželio grupės įrengimui.

Maloniai prašome ir šiais metais iki gegužės 1 d. 2% savo ar savo artimųjų pajamų mokesčio skirti Šiaulių r. Voveriškių mokyklai.

Skirdami paramą mokyklai, nemažinate savo šeimos biudžeto. Jūsų skiriama suma yra išskaičiuojama iš Valstybei 2016 m. sumokėtų gyventojų pajamų mokesčių ir bus pervesta į mokyklos sąskaitą.

Maloniai prašome ir šiais metais iki gegužės 1 dienos 2% savo pajamų mokesčio skirti Šiaulių r. Voveriškių mokyklai.

Jei turėjote apmokestinamų pajamų ir sutinkate 2% savo pajamų mokesčio skirti mūsų mokyklai, tuomet prašome užpildyti formą FR0512(3) ir pateikti ją elektroniniu būdu per Elektroninę deklaravimo sistemą arba nunešti į Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Šiaulių skyrių (Vilniaus g. 265, LT-76337, Šiauliai) arba užeiti į mokyklą, padėtume užpildyti formą, ją nusiųstume VMI.

Apie deklaravimą galite pasiskaityti valstybinės mokesčių inspekcijos internetiniame puslapyje http://deklaravimas.vmi.lt 

Pateikiame keletą prašymo užpildymo punktų, kurių Jūs galite nežinoti:

§  Mokestinis laikotarpis – 2016 metai;

§  Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) –190077435

§  Paramos gavėjo pavadinimas – Šiaulių r. Voveriškių mokykla

§  Paramos gavėjo adresas – Ringuvos g. 4, Voveriškiai, Šiaulių r.

Jūsų palaikymas ir skirtos lėšos padeda mums gražinti ir turtinti aplinką, Jūsų dėka mokykla tampa modernesne, saugesne, labiau atitinkančia vaikų lūkesčius.

Šiuo metu vaikai svajoja apie spinteles rūbinėje, sūpynes kieme, saugią smėlio dėžę... Padėkime jų svajonėms tapti realybe J

 

 

Šiaulių r. Voveriškių mokyklos bendruomenė

2011 Parama. Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.
Powered by Joomla 1.7 Templates